9Apps

3.3.4.500

4.6

126

Duvar kağıtları, çalma sesleri ve uygulamalar indirin

46M

Bu uygulamayı oyla

9Apps; duvar kağıtları, çalma sesleri ve hatta uygulamalar ve oyunlar (son ikisini Google Play'den indirmeniz gerekir) gibi her çeşit multimedya içeriğini direk olarak Android cihazınıza yükleyebileceğiniz bir uygulamadır.

9Apps'ın ana ekranından, farklı seçenekleri kullanarak aradığınız duvar kağıtlarını ve çalma seslerini bulabilirsiniz, ancak doğruyu söylemek gerekirse bu filtreler olması gerektiği gibi çalışmaz. Fakat yine de, sınıflandırarak sevimli hayvanların ve nefes kesen manzaraların görüntülerini bulmanıza izin verir.

Küçük bir problemden dolayı 9Apps'ın esas güçlü yönlerinden biri olan uygulamaları indirmek ortalama bir özellik haline dönüşür. Çünkü hiç bir uygulama direk olarak inmez, önce Google Play'e yönlendirilirsiniz. Bu da uygulamanın çok pratik olmadığını gösterir. Onun yerine, Uptodown resmi uygulaması direk olarak uygulamaları indirmenizi sağlar.

9Apps avantajları ve dezavantajlarıyla bir indirme portalıdır. Sayısız duvar kağıdı ve eğlenceli çalma seslerini indirmek için iyi bir uygulamayken oyunları ve uygulamaları direk olarak indirmenize izin vermez.
Gereksinimler

Android 2.3 veya üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X